2023-08-23 14:48:55

KAUPLUSE JUHATAJA Järve Keskuse KODUEKSTRA kauplusesse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Koduekstra JÄRVE KESKUSE kauplusesse töökat ja sõbralikku JUHATAJAT.

TÖÖÜLESANDED:
- kaupluse igapäevatöö korraldamine;
- töö personaliga;
- kaupluse haldustegevus;
- aruandluse korraldamine;
- kaupade vastuvõtmine, tellimine, hinnastamine, väljapanekute, allahindluste ja mahakandmiste korraldamine;
- inventuuride korraldamine;
- sularaha käsitlemise ja turvalisuse tagamine;
- turvalisuse ja materiaalsete varade säilimise tagamine;

Ootused kandidaadile

Omadused, mida ootame kaupluse juhatajalt:
- soov suhelda kaastöötajate ja klientidega ning koostöövalmidus;
- heasoovlikkus ja kliendikeskne lähenemine;
- iseseisvus ja kehtestamisoskus;
- töötahe, kohusetunne ja tulemustele orienteeritus;
- ausus ja kohusetunne;
- meeskonnajuhtimise oskus, hea suhtlemis- ja väljendusoskus;

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- sõbralikku ja toetavat meeskonda;
- väljaõpet ja koolitusi;
- huvitavat, vastutusrikast ja palju suhtlemist võimaldavat tööd;
- arenguvõimalusi;
- toetust sisseelamisel;