Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344081

Kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektrimaterjalide jae- ja hulgimüügi korraldamine
Klientide nõustamine ja aktiivne müük
Müügiläbirääkimiste pidamine ja hinnapakkumiste koostamine
Olemasolevate kliendisuhete edendamine ja uute klientide leidmine
Kaubatellimuste ja –logistika haldamine

Ootused kandidaadile

Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
Ausus, usaldusväärsus ja kohusetundlikkus
Heal tasemel eesti keele oskus
Arvuti kasutamise oskus
Autojuhilubade olemasolu
Elektrimaterjalide tundmine

Kasuks tuleb
Vene ja/või soome keele oskus
Eelnev kogemus samalaadsel tööl
Elektrialane eriharidus või töökogemus

Ettevõte pakub

Töösuhet stabiilses ettevõttes ja sõbralikku meeskonda
Kaasaegset töökeskkonda
Eneseteostusvõimalust, huvitavat ja pingelist tööd
Töövajadustest lähtuvalt koolitust
Teadmistele, oskustele ning töötulemustele vastavat töötasu

Lisainfo

Elektrimaterjalide kauplus asub Tallinnas

Tööpakkumise number
#344081

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
27. mai 2014

Harju Elekter on juhtiv elektriseadmete ja -materjalide tootja Balti mere regioonis. Harju Elektri Gruppi kuuluvad elektriseadmete valmistajatehased ja müügiorganisatsioonid Eestis, Soomes, Rootsis ja Leedus: AS Harju Elekter Elektrotehnika (100%), Satmatic Oy (100%), Harju Elekter AB ( 90%) ja Rifas UAB (63%), samuti telekommunikatsioonitoodete valmistaja AS Harju Elekter Teletehnika (100%) ning sidusettevõte AS Draka Keila Cables (34%) . Harju Elektril on portfelliinvesteeringud Läti elektriseadmete müügifirmas SIA Energokomplekss ja Soome börsiettevõttes PKC Group Oyj.

Vaata rohkem