Värsked tööpakkumised

Kaupluse juhataja Ehituse ABC Haapsalu kaupluses

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190397

Tööpakkumise number

190397

Töö kirjeldus

Otsime Ehituse ABC Haapsalu kauplusesse

KAUPLUSE JUHATAJAT

kes läbi kaupluse eesmärgipärase ning tulemusliku juhtimise aitab aktiivselt kaasa ettevõtte strateegiliste eesmärkide saavutamisele ja firma arengule tervikuna ning kelle peamisteks tööülesanneteks on:
kaupluse töö efektiivne ja kasumlik juhtimine
kaupluse meeskonna edukas juhtimine ning kaupluse töö oskuslik korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat
omab juhtimis- ja/või kaubanduslikku töökogemust
on positiivse ellusuhtumisega ja tal on väga head meeskonnatöö oskused
on eesmärgipärane ja süsteemne töös
on koostöö- ja algatusvõimeline
omab head analüüsivõimet ja organiseerimisoskust

Pakume võimalust eneseteostuseks rahvusvahelises kontsernis, konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti, koolitusi ja professionaalseid arenguprogramme ning sõbralikku meeskonda.

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2010

Ehituse ABC kaubamärki kandev kauplustekett ja uut ärinime omav Optimera Estonia AS kuuluvad alates aastast 2008 Saint-Gobain Distribution Nordic ettevõtete gruppi, mille ainuomanikuks on maailma üks juhtivamaid ehitusmaterjalide, kõrgtehnoloogiliste materjalide ja klaasi tootjaid ning ehitusmaterjalide müüjaid Saint-Gobain, kus töötab üle maailma rohkem kui 200000 inimest ning on esindatud 57-s riigis.
Optimera Estonia AS vastutab äritegevuse eest Eestis kaubamärgi Ehituse ABC ja Lätis kaubamärgi Būvniecības ABC all.
Ehituse ABC kauplusteketi 11 kauplust asuvad üle Eesti, pakkudes laias valikus keskkonnasõbralikke ehitusmaterjale ettevõtte klientidele ja stabiilset, usaldusväärset ning arenguvõimalusi pakkuvat töökohta töötajatele.