Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308076

Kaupluse juhataja avatavas kaupluses Pärnus

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupluse müügiplaanide/eelarve koostamine ja täitmine
  • kaupluse igapäevase töö planeerimine ja juhtimine
  • klientide nõustamine, müügi- ja halduslepingute sõlmimine
  • müügiprotsessis aktiivne osalemine
  • kaupade tellimine
  • inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • kesk- või kesk-eriharidus
  • soovid tegeleda põllumajandusäris
  • oled kohusetundlik, täpne ja aus
  • oled hea suhtleja, oskad tööd korraldada ja meeskonda suunata
  • valdad eesti keelt ning suhtled ka vene ja inglise keeles

  • huvitavaid väljakutseid pidevalt arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • professionaalset ja sõbralikku meeskonda, toredaid ühisüritusi
  • erialaseid tootekoolitusi
  • konkurentsivõimelist ja tulemustest lähtuvat töötasu

Lisainfo

Avatav kauplus Pärnus.
Kasuks tuleb: teadmised põllumajandusest, kogemus kaupluse või meeskonna juhtimisel.
Tooted kaupluses: väetised, taimekaitsevahendid, seemned, söödad, farmitarbed, ratsavarustus ja muud loomapidamistarbed.

Lisainfo: müügijuht Raul Soodla, tel. 5340 0121

Tööpakkumise number
#308076

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2013
Kuulutus sisestati:
16. mai 2013

Farm Plant Eesti AS on põllumajandussaadusi töötlev ja turustav ettevõte. Meie peamised üksused asuvad Viljandis, Elvas, Türil, Tartus. Lisaks kuus kauplust üle Eesti, kes kõik pakuvad meie laia tootevalikut.
Lisainfo: www.farmplant.ee

Vaata rohkem