Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #622015

Kaupluse juhataja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

  • Kaupluse juhataja toetamine tema igapäevatöös;
  • Vajadusel kaupluse juhataja asendamine;
  • Osalemine ettevõtte juhtkonna töös, ettevõtte strateegiate välja töötamisel ja nende elluviimisel;

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on väga hea analüüsivõime ja planeerimisoskusega. On osav läbirääkija ja hea meeskonnajuht. Kasuks tuleb samas valdkonnas töötamise kogemus.

Omalt poolt pakume: kaasaegset motivatsioonipaketti, suurepärast meeskonda, erialast koolitust, huvitavat ja arendavat töökohta rahvusvahelises ettevõttes.

Töö iseloom: tööaeg, kas T-R 12-21 ja L 9-18 või K-R 12-21 ja L-P 9-18

Tööpakkumise number
#622015

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2019

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem