Kaupluse juhataja asetäitja Itaalia looduskosmeetika butiigis VIP7

L'DOLCEVITA OÜ

Tööpakkumise number

583753

L'Dolcevita OÜ Kaupluse juhataja asetäitja Itaalia looduskosmeetika butiigis

Töö kirjeldus

Tallinnas Ülemiste keskuses ja Rocca al Mare kaubanduskeskuses asuvad Bottega Verde esinduspoed pakuvad tööd meeskonna juhtimise kogemusega, säravale ja aktiivsele
KAUPLUSE JUHATAJA ASETÄITJALE
Kui Sa vaimustud ilumaailmast, tunned tõmmet Itaalia poole ja eelistad oma valikutes puhast loodust, siis oled leidnud oma unistuste töökoha. Pakume Sulle võimalust korraldada ja planeerida Bottega Verde esinduskaupluse igapäevatööd ning tagada ootusi ületav klienditeenindus läbi toetava ja motiveeriva meeskonnajuhtimise. Juhataja asetäitjana osaled nii meeskonna koolitus- ja arendustöös kui ka vahetus klienditeenindusprotsessis. Oled ühekorraga nii liider, psühholoog kui ka parima klienditeeninduse ekspert ja seda kõike üdini ilusas ja hubases töökeskkonnas.


Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et omad varasemat kogemust jaekaubanduses ning lisaks väga heale eesti keele oskusele suhtled ka vene ja inglise keeles.


Ettevõte pakub

Sind ootavad igakülgselt toetav juhtkond ja sõbralikud kolleegid, põhjalik väljaõpe ja mentorlus ning erinevad ettevõttesiseseid soodustused ja arenguvõimalused


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
6. märts 2019
Soovin kandideerida

Kaupluse juhataja asetäitja Itaalia looduskosmeetika butiigis


L'DOLCEVITA OÜ

Bottega Verde asutati Pienzas, Itaalias 1972 aastal. Väikesest Toskaana käsitöökosmeetika kaupmehest on tänaseks saanud Itaalia Nr. 1 looduskosmeetika jaekett 480 kauplusega maailmas. Meie missioon on pakkuda klientidele Baltikumi parimat ostuelamust kauplustes, kus on suurepärane klienditeenindus, lai toodete valik ning kaunis ostukeskkond.
Meie visioon on saada rahvusvaheliselt kõige konkurentsivõimelisemaks jaekosmeetikabrändiks, kelle põhikompetents on nahahooldus.

Vaatan ettevõtte profiili