Värsked tööpakkumised

Kaupluse jahataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191933

Tööpakkumise number

191933

Töö kirjeldus

Otsime usaldusväärset juhatajat Tallinnas asuvasse XS Mänguasjade kauplusesse. Peamisteks tööülesanneteks on:

  • kaupluse töö juhtimine vastavalt määratletud kontseptsioonile ning eesmärkidele
  • kaupluse personali juhtimine ning nende töökorraldus
  • kaupade tellimine, kaubavarude planeerimine
  • arvestuse korraldamine, aruandlus
  • kliendisuhete hoidmine ja arendamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame head organiseerimisvõimet, head eesti, inglise ja vene keele oskust, arvutioskust, soovi töötada lastele pühendatud ettevõttes ja oskust juhtida meeskonda, andes edasi motivatsiooni ja entusiasmi. Kasuks tuleb juhtiva töö kogemus kaubandusvaldkonnas.

Pakume vastutusrikast ja dünaamilist tööd, võimalust rakendada olemasolevaid teadmisi ning leida uusi väljakutseid ja kaasaegseid töötingimusi. Töötasu koosneb fikseeritud osast ning tulemustasust. Antud töökoht on lapsehoolduspuhkuse perioodiks, tähtajalise lepinguga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. märts 2010
Kuulutus sisestati:
1. märts 2010

OÜ Anvol

Anvol OÜ on Baltimaade juhtiv mänguasjade ja lastekaupade hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Firma peakontor asub Tallinnas, harukontorid on avatud Riias ja Vilniuses. Anvol OÜ asutati 1995. aastal ning praegu on firma paljude maailmas hästi tuntud lastekaupade tootjate ametlik maaletooja Baltikumis. Vaata lisaks www.anvol.eu ja www.chicco.eu