Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346933

Kaupluse direktori asetäitja/ Pärnu XXX

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-korraldab kaupluse igapäevast administratiivtööd
-täidab operatiivselt kõik kaupluse juhataja või teda asendava isiku seaduslikud korraldused
-tagab kõikide saabuvate ja väljuvate dokumentide korrektse ja õigeaegse vormistamise ja ringluse
-annab edasi vastavate struktuuriüksuste spetsialistidele küsimused ja probleemid, mille lahendamine nõuab eripädevust
-täidab operatiivselt kõiki ettevõtte juhtkonnalt saadud tööülesandeid, mis on seotud referendi tööga
-abistab kaupluse juhtkonda nende igapäevase töö korraldamisel, tagab korrektse ja õigeaegse asjaajamise

Ootused kandidaadile

-eriharidus
-eesti ja vene keele valdamine nii suuliselt kui kirjalikult
-inglise keele valdamine suhtlustasandil
-arvutiprogrammide perfektne valdamine, hea trükkimisoskus
-erialase töö kogemus
-viisakus ja suhtlemisoskus
-algatus- ja organiseerimisvõime
-usaldusväärsus, koostöövõime ja lojaalsus.

Ettevõte pakub

- stabiilset palka
- sotsiaalseid tagatisi
- tasuta lõunasööke
- erinevaid motivatsioonipakette
- tööalaseid tasuta koolitusi

Tööpakkumise number
#346933

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2014

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku 430 kauplust Leedus, Lätis, Eestis ja Bulgaarias.

Vaata rohkem