Värsked tööpakkumised

Kaupluse asejuhataja Tallinnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 159084

Tööpakkumise number

159084

Töö kirjeldus

* klienditeenindus, müüjate juhtimine ja abistamine
* visuaal ja kauba väljapanekud
* laojuhtimine ja aruandlus
* frantsiisi standardite elluviimine kõigis töövaldkondades

Nõudmised kandidaadile

* vähemalt keskharidus
* hea arvutioskus MS Office
* jaekaubanduse kogemus
* väga heal tasemel eesti-, inglise- ja venekeele oskus nii kõnes kui kirjas

Pakume kaunist naiselikku töökeskkonda, toredat kollektiivi ja head tulemuspalka.

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks eelnev kogemus alluvatega töötamisel, samuti varasem kassasüsteemide / laoarvestussüsteemidega töötamise kogemus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. august 2008
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2008

La Senza on globaalne naiste kvaliteetpesu, ööriiete ja aksessuaaride bränd, mis opereerib üle 600 kaupluse 30-s riigis. Pakume daamidele ostuelamusi eksklusiivse interjööri ja teenindusega kauplustes, kus on lai valik moekat kaupa kättesaadava hinnaga. Aastast 2005 oleme avatud Ülemiste keskuses Tallinnas ning ettevõte opereerib ka Riia, Kaunase ning Vilniuse kauplusi.