Värsked tööpakkumised

Kaupluse asejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183364

Tööpakkumise number

183364

Töö kirjeldus

• Kaupluse igapäevase töö efektiivne juhtimine
• Meeskonna juhtimine, arendamine ja motiveerimine
• Kõrgetasemelise klienditeenenduse tagamine (tegelemine klientide tagasiside ja teeninduse parendamisega)
• Meeskonnale vajalike töötingimuste ja info tagamine
• Kauba tellimine ja koostöö meie koostööpartneritega

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt keskharidus
• Eelnev töökogemus klienditeenindusvalkonns
• Eelnev meeskonna juhtimise kogemus ning klienditeenendusvaldkonna põhjalik tundmine
• Hea eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
• Kasuks tuleb inglise keele oskus
• Täpsus, korrektsus ja lojaalsus
• Akktiivsus, stressitaluvus ja tulemuste saavutamise tahe

Ettevõte pakub

• Enese teostamise võimalust
• Noort töökollektiivi
• Töötulemusi arvestatavat tasu
• Arenemisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2009
Kuulutus sisestati:
1. september 2009

Detsembris 2007 avasime esimese „BabyCity” poe Tallinnas Mustika keskuses. Kotryna OÜ kauplus „BabyCity” on suurima kaubanduspinnaga ning väga laia kaubavalikuga universaalseim lasteasjade kauplus Eestis. Pakume kõike vajalikku lapseootel emadele ja kuni 12-aastastele lastele.