Värsked tööpakkumised

Kauplus-lao juhatajad (Tallinnas ja Narvas)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36515

Tööpakkumise number

36515

Töö kirjeldus

Juhataja põhiülesandeks on kõrge teenindustasemega, Kaupmees Grupi põhiprintsiipe järgiva ja eelarvelisi eesmärke täitva hulgikaupluse juhtimine ja arendamine
Tööülesanneteks on
• müügiüksuse eelarveliste eesmärkide planeerimine
ja täitmine
• meeskonna loomine ja arendamine
• kliendisuhete hoidmine ja arendamine
• müügiüksuse töökorralduse arendamine

Nõudmised kandidaadile

Meie eeldused sobivale kandidaadile on
• orienteeritus tulemuste saavutamisele
• hea eesti ja vene keele oskus
• kõrgem haridus (soovitavalt majandus või kaubandus)
• inimeste juhtimise oskus ja kogemus
• teadmised kaubandusest ja turundusest
• iseseisvus, ausus, initsiatiivikus, nõudlikkus, tasakaalukus
• hea Windows keskkonna programmide kasutamisoskus
• soovitavalt autojuhilubade olemasolu
• soovitavalt paariaastane kogemus jae- või hulgikaubanduses

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• põhipalka pluss tulemustest sõltuvat töötasu
• tänapäevast töökeskkonda ja töövahendeid
• pikaajalisi töösuhteid

Lisainfo

Palun saatke meile oma elulookirjeldus ja kaaskiri koos palgasoovi ning põhjendusega, miks olete sellest ametikohast huvitatud.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2004

AS Kaupmees on toidu- ja esmatarbekaupade müügile orienteeritud hulgiettevõte, mis alustas oma tegevusega 1992. aastal. Tänaseks on ettevõttest saanud üks Eesti juhtivaid hulgikaubandusgruppe, kuhu kuuluvad filiaalid ja tütarettevõtted üle Eesti. Meil on kokku seitse C&C tüüpi hulgiladu ja Kaupmees Grupis töötab kokku üle 240 töötaja. 2005. aasta I poolel avame uue hulgilao Narvas.