Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318855

KAUPADE TELLIJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

laoseisude analüüs ja tellimuste planeerimine
kaubatellimuste vormistamine
kliiniliste katsetuste käsitlemine
aruandlus oma töö kohta

Ootused kandidaadile

soovitavalt logistikaalane haridus ja/või erialase töö kogemus
väga hea arvutikasutusoskus (Excel, Word)
inglise keele oskus sõnas ja kirjas kesktasemel
hea suhtlemisoskus, täpsus ja kohusetundlikkus
oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas

korralikku palka ja motiveerivat lisatasusüsteemi vastavalt töötulemusele
vastutusrikast tööd stabiilses rahvusvahelises ettevõttes
koolitus- ja arenguvõimalusi
sõbralikku ja meeldivat töökeskkonda

Lisainfo

kaupade tellija palgatakse lapsepuhkusele siirduva töötaja asendamiseks

Tööpakkumise number
#318855

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. september 2013
Kuulutus sisestati:
2. september 2013

2013. aasta on Tamro Eestile 20. tegevusaasta. Nende aastate jooksul on pingestunud turuolukord, lisandunud häid koostööpartnereid ning täienenud Tamro töötajate read. Usume, et edukas koostöö põhineb heal inimestevahelisel suhtlemisel ja üksteise mõistmisel. Tipptasemel teeninduse tagavad hool ja asjatundlikkus. Tegutseme ravimite hulgimüügis ja jaotuses. Tamro Eesti OÜ on PHOENIX grupi liige.

Vaata rohkem