Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167610

Kaupade paigutamise spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ostuosakonna sujuva töö tagamine ning toetamine plaanide elluviimisel
  • Planogrammide loomine vastavalt kaupluse formaadile
  • Aitab kaasa ja hoolitseb heade müügitulemuste eest

Ootused kandidaadile

  • 2-3 aastast töökogemust kaubanduse või juhtimise valdkonnas
  • Huvi jaekaubanduse vastu
  • Kõrgharidust, võib olla ka omandamisel - majanduse, kaubanduse või turunduse valdkonnas
  • Väga hea inglise keele oskus, kasuks tuleb suhtlemisoskus eesti keeles
  • Isikuoamdusi: analüütilised oskused, tulemustele orienteeritus, hea probleemide lahendamise oskus, äriline mõtlemine, klientikesksus

  • Vastutusrikast ja mitmekesist tööd juhtivas rahvusvahelises jaekaubandusettevõttes
  • Täiendkoolitusi ja firmasisest arenguvõimalust
  • Häid töötingimusi ja professionaalset meeskonda

Lisainfo

  • Töökoha asukoht: Rimi kontor, Jüri Harjumaa
  • Tööaeg: E-R, 8:00-16:30

  • Kui oled antud ametikohast huvitatud, siis ootame Sinu CV-d nii eesti kui ka inglise keeles

Tööpakkumise number
#167610

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2008

Rimi Eesti Food AS, the leading retail company in Estonia, operates three store formats: Rimi Supermarket, Rimi Hypermarket and Säästumarket. There are one wholesale stock – Supernetto and the modernist Central Kitchen in Estonia. It employs over 2700 people and runs more than 70 stores.

Vaata rohkem