Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217918

Kaupade markeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* toidu- ja tööstuskaupade markeerimine

Nõudmised kandidaadile

* käeline kiirus
* ausus ja täpsus
* hea füüsiline vorm
* eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas
Kasuks tuleb eelnev töökogemus laonduses

Huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes ja töötasu tükitöö alusel.

Lisainfo

Töö tegemise aeg on tööpäevadel, päevasel ajal.

Tööpakkumise number
#217918

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2011

Ettevõtte tegevusalaks on logistikateenuste osutamine. Põhiteenustena pakume kaupade ladustamis- ja komplekteerimisteenust, teostame saadetiste korje ja jaotusvedusid ning tollindusega seotud asjaajamisi. Lisaväärtuste loomisel osutame klientidele pakendamise ja etikettimise teenuseid. Ettevõte kuulub ABC Gruppi. Töömahu suurenemise tõttu otsime lisatööjõudu.

Vaata rohkem