Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126199

Kaupade komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade nõuetekohane ladustamine;
- klientide tellimuste komplekteerimine;
- laadimis- ja transporditööd;
- lao korrashoid.

Ootused kandidaadile

- eelnev laotöö kogemus
- kasuks tuleb tõstukijuhi loa olemasolu või vastav töökogemus;
- vastutustundlikkus, töökus, stabiilsus;
- hea suhtlemisoskus;

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi;
- tööriided;
- palk kokkuleppel;
- odav lõunatoit.

Lisainfo

Tööaeg 8.00 -16.30.

Tööpakkumise number
#126199