Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432494

Kaugsõidu autojuht

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahvusvahelised veod
walking floor haagised (vaata videot ja pilte kuulutuse juures)
variant 1) Scandinaavia
variant 2) Soome
võimalikud erinevad töögraafikud. Võimalus ka vahetusjuht.
Täpsema info saamiseks helistada 5114190 ja leppida kohtumise aeg.

Ootused kandidaadile

vajalik rahvusvaheliste vedude kogemus, ametikoolituse paberid
C+E -kategooria
aus, kohusetundlik
Kasuks tulevad ADR paberid ja inglise keele oskus

Korralikku töötasu ja häid töötingimusi! Korralikud Scania 6x2 veokid.

Tööpakkumise number
#432494

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2016
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem