Värsked tööpakkumised

Kaugsõidu autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106804

Tööpakkumise number

106804

Töö kirjeldus

Riikidevahelised veod: Rootsist Hispaania, Kreeka, Prantsusmaa, Šveits.
Töö on huvitav ja mitmekesine, töövahenditeks uued vedukautod MAN 430 TGA ja Volvo FH 12.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik E kategooria juhiload.kasuks tuleb saksa - või inglise keele oskus suhtlustasandil.

Täiendkoolitust ja stabiilset tööd normaalse tasu eest meeldivas kollektiivis.

Lisainfo

Lisainfo tel. 5040305

Asukoht:
Pole oluline
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
4. mai 2007

AS Lakuun on rahvusvahelise transpordi ning veoste ekspedeerimisega tegelev ettevõte. AS Lakuun on Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni ja Kaubandus- Tööstuskoja liige. Pakume kvaliteetseid veoteenuseid kogu Euroopas.