Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90469

Kaugsõidu autojuht

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

välisveod EÜ riikide ja Eesti Vene suunal.Töö on huvitav ja mitmekesine,töövahenditeks uued vedukautod MAN 430 TGA ja Volvo FH 12

Ootused kandidaadile

Vajalik CE kategooria juhiload.

Ettevõte pakub

Täiendkoolitust ja stabiilset tööd meeldivas kollektiivis

Lisainfo

Lisainfo tel. 5040305

Tööpakkumise number
#90469

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2007

AS Lakuun on rahvusvahelise transpordi ning veoste ekspedeerimisega tegelev ettevõte. AS Lakuun on Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni ja Kaubandus- Tööstuskoja liige. Pakume kvaliteetseid veoteenuseid kogu Euroopas.

Vaata rohkem