Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435138

Kaugsõidu autojuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahvusvahelised veod:
Skandinaavia (külmik/tent)
Euroopa (sisetöö)
Rootsi sisetöö (elamine majas, kindel marssuut, töö erinevate autodega)

-Kaupade laadimise jälgimine, kinnitamine vastavalt nõuetele
-Vajalike veodokumentide täitmine
-Optimaalse sõidumarsruudi valimine
-Töögraafiku efektiivne planeerimine

Ootused kandidaadile

-Eelnev töökogemus Skandinaavias ja Euroopas
-CE kategooria juhiluba
-Ausus ja kohusetundlikkus
-Kehtiv autojuhi ametikoolitus
-Väga hea eesti keele oskus ja kasuks tuleb Inglise keel

Ettevõte pakub

-Kaasaaegseid töötingimusi
-Konkurentsivõimelist palka
-Stabiilset ja püsivat tööd
-Interneti kogu Skandinaavias

Lisainfo

Kasuks tuleb:
-ADR tunnistus

Tööpakkumise number
#435138

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. september 2016
Kuulutus sisestati:
10. august 2016

Saue Auto AS on tegelenud 20 aastat rahvusvaheliste kaubavedudega . Autotranspordi teenuseid teostame Skandinaaviamaadesse. Asume 20 km Tallinna kesklinnast Sauel. Seoses töömahu suurenemisega otsime kaugsõidu autojuhte Skandinaavia ja Euroopa sisevedudele ja ka lühematele ringidele Skandinaavias, Euroopas.

Vaata rohkem