Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289599

Kaubikujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Transporditeenuste osutamine kaubikuga (Tallinn, Harjumaa).

Ootused kandidaadile

- füüsilist vastupidavust;
- täpsust ja korrektsust;
- positiivset suhtumist klienti ja firmasse;
- valmisolekut iseseisvaks tööks;
- head linna tundmist;
- õppimisvõimet;
- eelnevat töökogemust autojuhina;
- B kategooria juhilube;

Autopark asub Järvekülas, ca 4 km Tallinna lennujaamast, seega vajalik isikliku auto olemasolu tööl käimiseks.

* Stabiilset, vaheldusrikast ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes
* Motiveerivat palka
* Kaasaegset töökeskonda ja -vahendeid
* Sõbralikku ja teotahtelist kollektiivi
* Esmaklassilisi puhke-, pesemis- ja saunaruume

Lisainfo

* Ettevõttel on traditsiooniks koguneda suve-
ja talvepäevade pidamiseks.

Tööpakkumise number
#289599

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 600 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. november 2012
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2012

OÜ Sintravella loodi 2001. aastal. Pidevas arengus olev ettevõte on loonud endale uued väljundid uute transpotmasinate näol, mis teostavad jahutusvedudest kuni ehitusmaterjali vedudeni.
Seoses töömahu suurenemisega otsime oma kollektiivi ausat ja teotahtelist autojuhti.

Vaata rohkem

Kaubikujuht