https://www.cvkeskus.ee/660266

Töö kirjeldus

Seoses töökoormuse suurenemisega otsime väikeveokijuhti toidukaupade ja kullersaadetiste laialiveoks. Tööpiirkonnaks Tallinn, Harjumaa, ning vajadusel tuleb sõita üle Eesti. Tööpäeva algusajaks on kell 04.00 hommikul. Samuti kuulub kohustusliku tööaja hulka kaks laupäeva kuus graafiku alusel. Töö ei ole füüsiliselt lihtne ja vajab head Tallinna linna tundmist.


Nõudmised kandidaadile

Otsime oma meeskonda positiivse ellusuhtumisega, usaldusväärset ja rõõmsameelset inimest. Vajalikud C-kategooria juhiload ja läbitud veoautojuhi ametikoolitus, kasuks tuleb kindlasti eelnev töökogemus transpordi- ja laonduse valdkonnas. Kuna töö algab väga varajastel tundidel, siis on hästi tähtis kella tundmine, et ei oleks probleeme hilinemisega. Kui oled aus, kohusetundlik ja hoolid oma töövahendist, siis oled meie ettevõttesse teretulnud kandidaat. Väärt töömees on meie juures alati hästi väärtustatud.


Ettevõte pakub

Kindlat ja püsivat tööd, töökale töötajale motiveerivat töötasu, puhkust puhkusegraafiku alusel, tehniliselt korras ja hooldatud töövahendit, ning meeldivat ja ühtehoidvat kollektiivi, kes hindab omavahelist koostööd.


Tööpakkumise number
#660266

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. august 2020
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2020
Kaubikujuht Kaubikujuht

Veokiirus OÜ

Vaata rohkem

Kaubikujuht
You are applying to:
Kaubikujuht
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!