Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634201
Kaugtöö võimalus

Kaubaveo infosüsteemi rakenduse juht

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 7. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:19. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
- Juhid ettevõtte sees kaubaveo integreeritud infosüsteemi arendusi ja nende rakendamist, suhtled arendajaga, defineerid vajadused.
- Analüüsid infosüsteemi toimimist, kaardistad vajalikud arendusvajadused ja muudatused, vajadusel aitad arendusi prioritiseerida.
- Haldad suhtlust infosüsteemi arendajaga, sh osaled uute lahenduste loomisel, kirjeldamisel, juurutamisel.
- Koordineerid infovahetust erinevate osapooltega, selgitad vajadusel arenduste eesmärke ja kulutusi ettevõttes sees ja annad projektide seisust aru.
- Viid arendused/ muudatused lõppkasutajani, sh arvestad nende oskustega, vajadusel koolitad, selgitad funktsionaalsust.

Ootused kandidaadile

Eeldused:
- Projektijuhtimise kogemus, edukas infosüsteemide juurutamise kogemus vähemalt meeskonnaliikmena.
- Varasem töökogemus infosüsteemi peakasutajana, IT protsessijuhtimise või süsteemiaanalüüsi valdkonnas vähemalt 3 aastat.
- Eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele suuline oskus, kasuks tuleb Soome keele oskus
- Valmisolek välislähetusteks
- Kasuks tulevad üks või mitu järgmistest kogemustest: kokkupuude kaubaveoga raudteel, kokkupuude logistika infosüsteemidega, koostöö välisprojektides, IT alane kõrgharidus.

Tööpakkumise number
#634201

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2020

Oleme rahvusvaheline logistikaettevõte, mille tegevuse keskpunktiks on raudtee – teostame kaubavedusid, rendime vaguneid ning ehitame ja hooldame veeremit. Anname tööd 670 inimesele üle Eesti. Ettevõtte 2017. aasta käive oli 50 miljonit eurot.

Vaata rohkem