https://www.cvkeskus.ee/69817

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69817

Kaubavedude autojuht

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valkeakoskis (Soome) asuv ettevõte pakub tööd autojuhile, kelle tööks on kaubaveod Pirkanmaa
lõunaosas.
Vedudega seoses tuleb teha ka kauba laadimist, mahalaadimist ja kandmist.


Ootused kandidaadile

- Töökogemus kaubavedude alal
- C - kategooria juhiluba
- Hea füüsiline vorm.


Ettevõte pakub

- Sobivusel pikaajalist töösuhet
- Täistööajaga tööd (päevatöö)
- Töötasu on kooskõlas Soomes kehtiva TES palgasüsteemiga.


Tööpakkumise number
#69817
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kaubavedude autojuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!