Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199473

Kaubavastuvõtuoperaator (Tabasalu Rimi supermarket)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade ja taara koguseline ning kvaliteediline vastuvõtmine
  • Kaupade koguseline kontrollimine
  • Vastuvõetud ja kontrollitud kauba ladustamine
  • Arvete sisestamine ning probleemide teavitamine
  • Tagastuste vormistamine
  • Müügisaali korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus kaubanduses või klienditeeninduses
  • Hea organiseerimis- ning suhtlemisoskus
  • Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Soov töötada jaekaubanduses
  • Füüsilise töö sobivus
  • Hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Tööalast väljaõpet ja erialaseid täiendkoolitusi
  • Nooruslikku, toetavat ning sõbralikku meeskonda
  • Ettevõttesisest arenguvõimalust

Lisainfo

Üldine tööaeg: E-R kl 8.00-16.30

* * * Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#199473