Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528693

Kaubavastuvõtu osakonnajuhataja BAUHAUS Lasnamäe kaubamajas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaubavastuvõtu osakonna protsesside ja inimeste juhtimine
Vastutus kaubamaja kauba vastuvõtu toimingute eest
Kaupade laadimine ja kontroll
Osakonna efektiivne toimimine
Klienditranspordi organiseerimine

Ootused kandidaadile

Juhina töötamise kogemus
Kogemus kaubanduse lao- ja logistikavaldkonnas
Eesti, inglise ja vene keele oskus

Kasuks tuleb:
Tõstukijuhi load
Soome keel

Ettevõte pakub

Toredat kollektiivi
Stabiilset töökeskkonda
Häid töötingimusi
Töökogemust rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Pakutav palk - Põhipalk ja tulemustasu

Tööpakkumise number
#528693

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2018

BAUHAUS on 1960. aastal loodud edukas jaekaubandusettevõte, mis omab 270 kaubamaja 19 Euroopa riigis. Meie tootevalikus leiab üle 120 000 erineva toote ehituseks, remondiks, sisustamiseks ja koduaia tarbeks. Oleme investeerinud Eestisse meie Soome organisatsiooni kaudu, kus asub hetkel 5 tegutsevat kaubamaja. Eesti esimene kaubamaja avati Tallinnas Lasnamäel 2010.a. aprillis ja uus Rocca al Mare kaubamaja avati 2017 aasta märtsis. Tänu oma professionaalsetele töötajatele on BAUHAUS üks edukamaid ehitusmaterjalide kaubamaju Euroopas. Pikaaegse ja eduka kasvu tagab hästi motiveeritud ning lojaalne töötaja, kes iga päev teenindab oma kliente parimal võimalikul viisil.

BAUHAUS Tallinna Lasnamäe kaubamaja otsib oma meeskonda kaubavastuvõtu osakonnajuhatajat.
Sinu töö eesmärk on oma osakonna igapäevase töö efektiivne juhtimine läbi oskusliku müügi-, kasumi- ja laoseisu eelarvestamise ja planeerimise.
Sinu prioriteediks on tagada osakonna väga hea funktsioneerimine lähtuvalt BAUHAUSi kontseptsioonist. Sa juhid ja arendad oma meeskonda ning tagad kõrgetasemelise teeninduse.

Vaata rohkem