Vanemklienditeenindaja Viimsi Delice Toidupoodi

ABC SUPERMARKETS AS

Tööpakkumise number

585568

Abc Supermarkets AS Vanemklienditeenindaja Viimsi Delice Toidupoodi

Töö kirjeldus

Vanemklienditeenindaja:
*Kaupade tellimine ja tagastamine
*Kaupade vastuvõtt, markeerimine ja väljapanek, saabunud kauba ja saatedokumentide kontrollimine
*Kaupade säilitamise ja ohutu ladustamise tagamine
*Töö kassas ja müügisaalis
*Töö teenindusletis
*Inkassatsioon
*Kassadokumentatsioooni nõuetekohane täitmine

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus vähemalt B1, arvuti kasutamise oskust, sõbralikku suhtumist

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
• kindlat sissetulekut ja lisatasusid
• tööalast väljaõpet ja koolitusi
• graafikujärgset tööaega
• ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
15. märts 2019
Soovin kandideerida

Abc Supermarkets AS on Eesti ettevõte, kellele kuuluvad Comarketi kauplused ja Solaris Toidupood. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning ajaga kaasaskäimist.

Vaatan ettevõtte profiili