Värsked tööpakkumised

Kaubavastuvõtja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389866

Tööpakkumise number

389866

Töö kirjeldus

- Saabuva kauba veokilt mahalaadimine
- Kauba koguseline ja kvaliteediline kontrollimine
- Kauba ladustamine vastavalt kauba spetsiifikale, säilitusnõuetele, kuupäevadele ning partiidele
- Dokumentide täitmine

Nõudmised kandidaadile

- Hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
- Väga hea füüsiline vastupidavus
- Hea pingetaluvus ja analüüsivõime
- Kiire, täpne ja kohusetundlik
- Eelnev töökogemus kaupade vastuvõtmise tööprotsessis

Ettevõte pakub

- Kindel töökoht arenevas ettevõttes
- Meeldivat töökollektiivi
- Stabiilset töötasu

Lisainfo

Pakume osalise tööajaga tööd kaubavastuvõtjale. Tööaeg on E-R, kell 09.00-12.00. Töö toimub Solarise Toidupoes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. august 2015
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2015

Viljade Maailm OÜ on üks juhtivaid värske puu- ja köögiviljade hulgimüügiga tegelevaid ettevõtteid Eestis. Meie poolt pakutavas kaubavalikus on kõik värsked puu- ja köögiviljad, lai valik töödeldud ja pakendatud vilju ning värskelt pressitud mahlad.

Lisaks puu- ja köögiviljade hulgimüügile pea kõikidesse suuremetesse kauplusekettidesse, teenindame suurt osa HoReCa sektorist ning opereerime mitme kaupluse puu- ja köögiviljaosakondi.

Meie väärtusteks on kvaliteet, professionaalsus ja usaldus. Meile on oluline täita oma lubadusi, meid usaldatakse sest oleme selle ära teeninud!

Viljade Maailm OÜ kuulub Augma UAB gruppi, kes tegutseb Baltikumi turul 22 aastat ning on üks suuremaid värske puu- ja köögivilja impordi-ekspordi ettevõtteid.