Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628646

Kaubavastuvõtja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisu:
Kaubavastuvõtja vastutab puu- ja juurviljaosakonnas kaupade vastu võtmise ja müügisaalis salvede (kartul, porgand, jne.) täitmise eest, vajadusel aitab klientidel leida just neile sobivaid tooteid.

Nõudmised kandidaadile

Kandideeri, kui räägid suhtlustasemel eesti keelt, oled tööülesannete täitmisel korrektne ja kiire, oskad oma tööaega planeerida ja pead lugu füüsilisest tööst.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • osalist tööaega – esmaspäevast reedeni 7:45 – 11:30
  • töötasu 5,20 EUR/tunnis (bruto)
  • stabiilset töösuhet ja töökohta kesklinnas

Tööpakkumise number
#628646

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
21. november 2019

CV Keskuse klient Jahelogistika OÜ on toidukaupade logistikale spetsialiseerunud ettevõte,
mis pakub kaupade ladustamis-, komplekteerimis- ja transporditeenuseid.

Rohkem infot: www.jahelogistika.ee

Vaata rohkem