Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #391469

Kaubavastuvõtja /Kalmistu tee 26/28

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- laotöö toimingud ja operatsioonid
- kauba/ taara vastuvõtt, tagastatud taara/kauba väljalaadimine
- transpordi reguleerimine väljalaadimise kohal
- dokumentatsiooni kontroll
- kauba kontroll ( kvaliteet, markeering, realiseerimisaeg jne)
- kauba vastuvõttu dokumentatsioon
- vastutus vastuvõtuplatsi puhtuse ja selle tehnilise seisundi eest

Nõudmised kandidaadile

- kesk-eri / kõrgharidus
- töökogemus selles valdkonnas - MS Offise
- arvuti kasutamise oskus
- vastutustundlikkus

Ettevõte pakub

arenemisvõimalust
erialast täiendkoolitust
häid töötingimusi
head kogemust ja suhtlust paljude huvitavate inimestega

Tööpakkumise number
#391469

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. august 2015
Kuulutus sisestati:
11. august 2015

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku 430 kauplust Leedus, Lätis, Eestis ja Bulgaarias.

Vaata rohkem