Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #793215

Kaubavastuvõtja ja süsteemihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui oled algatusvõimeline, motiveeritud tulemustele ja meeskonnale orienteeritud ning suurepärane suhtleja ja läbirääkija, siis ootame Sind kandideerima kaubavastuvõtja ametikohale. Kaubavastuvõtja tööks on

  •  Igapäevase kauba sissetuleku kontroll ja süsteemi kandmine.
  •  Kauba kvaliteedi ja kuupäevade jälgimine.
  •  Kauba paberite täitmine ja arhiveerimine. (CMR, Veoseleht)
  •  Tagama parimad informatsiooni kaubaliikumise kohta.
  •  Osalemine erinevates ettevõtte arendus projektides.
  •  Uute süsteemide arendamine ettevõttes.
  •  eelnev töö kogemus HoReCa valdkonnas või toitlustuses ja laos tuleb kasuks.
  •  eelnev kogemus Directo programmiga tuleb kasuks.
  • Tööaeg 07:00 – 15:30 E - R

Ootused kandidaadile

  • Oskus mõelda ja planeerida oma töökäike.
  • Hea organiseerimisvõime
  • Võime tõhusalt probleeme lahendada ja igapäeva muredega tegeleda
  • Eesti keele oskus
  • Vene keele oskus
  • Inglise keele oskus
  • Kohusetundlikust

Ettevõte pakub

  • Põnevat ja vaheldusrikast tööd
  • Rahvusvahelist meeskonda
  • Võimalust panustada kiirelt kasvava eduka ettevõtte arengusse ning läbi selle eneseteostuse võimalusi.

Tööpakkumise number
#793215