Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #229296

Kaubavastuvõtja-andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade ja taara koguseline ning kvaliteediline vastuvõtmine
  • Kaupade koguseline kontrollimine
  • Vastuvõetud ja kontrollitud kauba ladustamine
  • Saatelehtede sisestamine andmebaasi

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt eelnev samalaadse töö kogemus
  • Hea füüsiline vorm
  • Hea organiseerimis- ning suhtlemisoskus
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Hea arvutioskus
  • Hea pingetaluvus
  • Täpsus

Ettevõte pakub

  • Tööalast väljaõpet ja erialaseid täiendkoolitusi
  • Nooruslikku, toetavat ning sõbralikku meeskonda
  • Ettevõttesisest arenguvõimalust
  • Tervislikku ja sportlikku eluviisi toetavaid tegevusi

Lisainfo

  • Töökoha asukoht: NURMENUKU Rimi supermarket

* * * Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#229296