Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195685

Kaubavarude (MRP) kontroller

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tagada kaupluste automaatne kaupadega varustatus
  • Hallata kaubavarude täiendamise andmeid vastavalt erinevate kaupluste vajadustele
  • Assisteerida ning koolitada kaupluste personali automaatse laovarude täiendamise süsteemis
  • Arendada kaupluste kaubavarude täiendamise planeerimissüsteeme ja -protsesse
  • Analüüsida kaubavarude täiendamise plaani nii üldisel kui ka detailsel tasandil
  • Teha tellimisüksusele kaubavarude täiendamise plaani osas arendusettepanekuid

Ootused kandidaadile

  • Kasuks tuleb varasem kogemus kaubanduse, sisseostu või logistika valdkonnas
  • Logistika või kaupluste funktsioneerimise alased algteadmised
  • Väga hea arvutioskus: MS Excel spetsialisti tase, MS Access tavakasutaja tase. Kasuks tulevad teadmised SAP programmist
  • Väga hea eesti ning hea inglise keele oskus
  • Isikuomadused: analüütilisus, täpsus, tulemustele orienteeritus, hea rutiinitaluvus, hea suhtlemisoskus ning usaldusväärsus
  • Gümnaasiumi haridus; erialane haridus tuleb kasuks

  • Vastutusrikast, kuid mitmekesist tööd juhtivas jaekaubandusettevõttes
  • Täiendkoolitusi ning firmasiseseid arenguvõimalusi
  • Häid töötingimusi ja meeldivat töökollektiivi

Lisainfo

  • Töö asukoht: Rimi kontor, Jüri, Harjumaa
  • Allüksus: Tellimisüksus

* * * Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#195685