KAUBAVÄLJASTAJA/pakkija (Jüri aleviku lähedal) VIP1

ITELLA ESTONIA OÜ

Tööpakkumise number

575246

Töö kirjeldus

- komplekteeritud elektroonikakomponentide pakkimine, transpordiks ette valmistamine ja toimetamine väljastusalasse
- autode laadimine, vajadusel kaupade laadimise kontroll
- vedajalt nõuetekohaste kinnituste võtmine veodokumentidele, veodokumentide koondamine registraatorisse
- pakkimistaara sorteerimine, korrastamine ja paigutamine ettenähtud aladesse

Nõudmised kandidaadile

- kohusetunne, usaldusväärsus, tööülesannete ja kohustuste täpne ning õigeaegne täitmine
- hea suhtlemisoskus, korrektsus, hea pingetaluvus, sobivus meeskonnatööks
- eesti keele oskus suhtlustasemel
- valmisolek vahetustega tööks (E-R 6:30-14:30 ja 14:30-22:30)
- arvestama peab, et vahel vajavad tõstmist kastid kaaluga kuni 25kg

Kasuks tuleb:
- tõstuki/siirdamistõstuki juhtimise kogemus

Ettevõte pakub

- töötasu 845 eur (põhitasu 645 eur + lisatasu 200 eur)
- väljaõpe kohapeal (2-3 nädalat)
- kaasaegne töökeskkond ja töövahendid
- 8 h vahetustega töö E-R 6:30-14:30 ja E-R 14:30-22:30 (1 nädal hommikuti, 1 nädal õhtuti, nädalavahetus on vaba)
- tööandja tasuta transport Õismäelt, Mustamäelt, Lasnamäelt ning Maardust
Asume Jüri aleviku lähedal - Loomäe tee 13 Lehjma küla Rae vald.

NB! ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2019
Brutopalk:
Alates 845 EUR kuus
Soovin kandideerida

KAUBAVÄLJASTAJA/pakkija (Jüri aleviku lähedal)

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.

Vaatan ettevõtte profiili