Tööpakkumise number

572738

Via 3L AS Kaubaväljastaja

Töö kirjeldus

komplekteeritud kaupade transpordiks vastuvõtt ning paigutamine veoringide alusel;
kaupade koondamine saadetisteks;
autojuhtide suunamine ja juhendamine;
laadimissildade töö koordineerimine;
transiitkaupade lattu vastuvõtt ning dokumentatsiooni olemasolu kontroll;
taara vastuvõtt ja väljastamine;
muude tööga seotud lisaülesannete täitmine.

Nõudmised kandidaadile

• soovitavalt eelnev töökogemus logistika valdkonnas
• füüsiline vastupidavus
• hea pingetaluvus
• täpsus ja korrektsus
• valmisolek vahetustega tööks
• eesti keele oskus

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:
- KAASAEGSEID TÖÖTINGIMUSI JA VÄLJAÕPET;
- KORRALIKKE TÖÖVAHENDEID JA TÖÖRIIDEID.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2018
Soovin kandideerida

Kaubaväljastaja

VIA 3L AS

AS VIA 3L kuulub Eesti suurimate kolmanda osapoole logistika (3PL) teenusepakkujate tippu, kelle põhilisteks tegevusvaldkondadeks on: kaubavarude juhtimine, kaupade vastuvõtt, ladustamine, komplekteerimine, lisaväärtusteenused, transport ning kõik logistilised täis- ja erilahendused.

Ettevõte loodi 2001. aastal Eestis ja on tänaseks laienenud ka teistesse Balti riikidesse, opereerides nii Tallinnas, Riias kui Vilniuses.

Ettevõtete käive ulatus 2016. aastal 65 miljoni euroni.

Grupis on üle 250 töötaja ja hallata on üle 50 000 ruutmeetri modernset laopinda, mis võimaldab pakkuda klientidele teenuseid nii tava, jahe kui sügavkülma temperatuuridel.

Vaatan ettevõtte profiili