Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #527803

Kaubaväljastaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • komplekteeritud kaupade transpordiks vastuvõtt ning paigutamine veoringide alusel
  • kaupade koondamine saadetisteks
  • autojuhtide suunamine ja juhendamine
  • laadimissildade töö koordineerimine
  • transiitkaupade lattu vastuvõtt ning dokumentatsiooni olemasolu kontroll
  • taara vastuvõtt ja väljastamine
  • muude tööga seotud lisaülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt eelnev töökogemus logistika valdkonnas
  • füüsiline vastupidavus
  • hea pingetaluvus
  • täpsus ja korrektsus
  • valmisolek vahetustega tööks
  • eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • töökoht Eesti juhtivas logistikaettevõttes
  • vahetustega tööd
  • tasuta bussitransporti Tallinnast/Tallinnasse
  • tööaastatega lisanduvat staažipuhkust

Lisainfo

Vahetused E-R: 7-15:30; 14:00-22:30; 22:00-6:30.

Tööpakkumise number
#527803

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1195 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. mai 2018
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2018

AS Via 3L on 2001 aastal tegevust alustanud logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientideks on peamiselt toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud logistikateenuseid.
Ettevõttes töötab täna üle 230 töötaja ja meie hallata on üle 50 000 ruutmeetri modernset laopinda, mis võimaldab pakkuda klientidele kõiki lao- ja logistikateenuseid nii tavatemperatuuri laos, kui ka jahe ja sügavkülma eritemperatuuridel.

Vaata rohkem