Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153399

Kaubaväljastaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Komplekteeritud kaupade transpordiks vastuvõtmine.
* Kaupade väljastamine vastavalt teekonnalehele.
* Laadimisprotsessi kontrollimine, autojuhtide suunamine ja juhendamine.
* Dokumentatsiooni olemasolu kontrollimine.

Ootused kandidaadile

* Vahetustega töö sobivus.
* Ausus, täpsus ja korrektsus.
* Valmisolek kasutada oma töös elektriliikurmasinaid.
* Eesti ja vene keele oskus suhtlemistasemel.

Ettevõte pakub

* Püsivat töösuhet konkurentsivõimelise palgaga.
* Väljaõpet kohapeal.
* Kaasaegseid töö- ja olmetingimusi.
* Soodsat toitlustamist kohapeal.
* Toetavat meeskonda.

Lisainfo

* Vahetustega töö (sh öine vahetus).
* Transport öisesse vahetusse kompenseeritakse tööandja poolt.
* Töökoht asub Jüris, Harjumaal.

Tööpakkumise number
#153399

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
26. mai 2008

BalDis Estonia OÜ pakub logistikateenuseid kõikidele Rimi hüper- ja supermarketitele ning Säästumarketitele.

BalDis Estonia kuulub rahvusvahelisse kontserni Alpha Group, kelle tütarfirmad tegutsevad enam kui 36 erinevas riigis üle Euroopa.

Vaata rohkem