Värsked tööpakkumised

Kaubapaigutaja/müügisaali töötaja (ajutine)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 431019

Tööpakkumise number

431019

Töö kirjeldus

Pakume tööd kaubapaigutajatele - saalitöötajatele Tallinna kaubanduskeskustes.
Tööks on toidukaupade väljapanek, riiulite korrashoid.
Paindlik tööaeg (sobib ka nädalavahetustel).

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus suhtlustasandil.
Täpsus ja korrektsus.
Vanus vähemalt 18 aastat.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub väljaõpet,
Tunnitasu 3,50 € (bruto)

Lisainfo

Paindlik tööaeg
6831102

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2016

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru