Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #377967

Kaubapaigutaja/müügisaali töötaja (ajutine)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kaubapaigutajatele - saalitöötajatele.
Tööks on toidukaupade väljapanek.
Paindlik tööaeg (sobib ka nädalavahetustel), tööpäev 8 tundi.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus suhtlustasandil.
Täpsus ja korrektsus.
Vanus vähemalt 18 aastat.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub väljaõpet,
Tunnitasu 3,- € (bruto)

Lisainfo

Paindlik tööaeg

Tööpakkumise number
#377967

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. mai 2015
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2015

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem