Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71126

Kaubapaigutaja/merchandiser

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Regulaarne klientide külastus suuremates Eesti linnades (Tallinn, Tartu, Pärnu)
  • Toote nähtavuse suurendamine poodides
  • Kliendikontaktide hoidmine
  • Aruandlus töö tulemustest

Ootused kandidaadile

  • Autojuhilubade olemasolu, kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
  • väga hea eesti keele oskus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • Kasuks tuleb Eesti jaekaubanduse tundmine

Ettevõte pakub

  • Täiskohaga rakendust kaheks suvekuuks (Juuli, August)
  • Koolitust
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Head töötasu
  • Heade tulemuste puhul võimalust ettevõttesse tööle jääda

Lisainfo

Töö sobib rõõmsameelsele, noorele ja aktiivsele inimesele, kellel on juba mõne aastane auto juhtimise kogemus ja kes otsib endale enne sügist võimalust tööd teha.

Tööpakkumise number
#71126

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
4. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
29. juuni 2006

Simplika on personaliotsingufirma CVO Group OÜ (CV-Online, CVO International Recruitment) äriüksus, mis rendib ja värbab töötajaid kõikides valdkondades.

Meie partneriks on hästi tuntud energia jookide turustaja Eestis, kes otsib oma nooruslikku ja aktiivsesse meeskonda

Vaata rohkem