Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169445

Kaubapaigutaja-transporttööline (öövahetus)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade väljapanek müügisaali
  • Toiduhügieeninõuetest, kaupade realiseerimistähtaegadest ning kaupade säilitamistingimustest kinnipidamine
  • Kaupluse töö korraldust puudutavatest seadustest ja juhistest kinnipidamine
  • Abistamine kauba vastuvõtul ja kontrollimisel

Ootused kandidaadile

  • Öötöö sobivus
  • Füüsilise töö sobivus
  • Hea koostöö- ja suhtlemisoskus
  • Kohusetundlik ja korrektne
  • Hea eesti keele oskus

  • Mitmekesist ja huvitavat tööd juhtivas jaekaubandusettevõttes
  • Firmasisest arenguvõimalust
  • Erialaseid koolitusi
  • Vajadusel ka transporti

Lisainfo

  • TÖÖAEG: osaline, vahetustega, kella 22:30 - 6:30 või 4:00 - 9:00

Tööpakkumise number
#169445

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2008
Kuulutus sisestati:
18. november 2008

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il üks Supernetto kauplusladu ning Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 71 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele.

Vaata rohkem