Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143360

Kaubapaigutaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd KAUBAPAIGUTAJATELE kaubanduskeskustes

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus suhtlustasandil, täpsus ja korrektsus.
Kõik muu on õpitav.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub väljaõpet, kindlat tunnipalka

Lisainfo

Osaline tööaeg, võimalik sobivuse korral töötada kooli kõrvalt. Tööle asumine koheselt.

Tööpakkumise number
#143360

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 43 €/tunnis
Kuulutus aegub:
9. märts 2008
Kuulutus sisestati:
5. märts 2008

CVKeskus.ee klient

Personalirent,värbamine,personalihaldus.

Vaata rohkem