Kaubapaigutaja (osaline tööaeg)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635115

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime osalise tööajaga kaubapaigutajat, kelle tööülesandeks on kauba paigutamine Bauhofi Lasnamäe kaupluse müügisaalis. Töö toimub E-R kell 17:00-20:00.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled kiire ja täpne ning Sul on hea töötahe.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
- toetavat meeskonda:
- ettevõttepoolseid soodustusi ja hüvesid;
- tööalast väljaõpet ja koolitusi.

Lisainfo

Võtame ühendust vaid valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#635115

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2020

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY - kontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu 13 kaupluses üle Eesti. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest ning meid ühendavad väärtused on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem