Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199393

Kaubapaigutaja (öövahetus)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade teisaldamine müügisaali ja väljapanek

Ootused kandidaadile

  • Hea füüsiline vorm
  • Hea koostöö- ja suhtlemisoskus
  • Analüüsi- ning algatusvõime
  • Hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • Häid töötingimusi
  • Nooruslikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

  • Töö asukoht: TABASALU Rimi Supermarket
  • Töö on ajutine suveperioodiks

Tööpakkumise number
#199393

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2010

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il üks Supernetto kauplusladu ning Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 80 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele.

Vaata rohkem