Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199375

Kaubapaigutaja (öövahetus)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade koguseline ning kvaliteediline vastuvõtmine
  • Kaupade teisaldamine müügisaali ja väljapanek
  • Kaupade realiseerimistähtaegadest ja kaupade säilitamistingimustest kinnipidamine
  • Toiduhügieeninõuetest ja kaupade säilitamistingimustest kinnipidamine
  • Kaupluse töö korraldust puudutavatest seadustest ja juhistest kinnipidamise tagamine

Ootused kandidaadile

  • Öötöö sobivus ning hea pingetaluvus
  • Hea füüsiline vorm
  • Hea koostöö- ja suhtlemisoskus
  • Analüüsi- ning algatusvõime
  • Hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • Häid töötingimusi
  • Nooruslikku ja toetavat meeskonda
  • Erialaseid täiendkoolitusi
  • Firmasisest arenguvõimalust

Lisainfo

  • Töö asukoht: TABASALU Rimi Supermarket
  • Tööaeg: osaline, orienteeruv tööaeg 6.00-10.00
  • Tasustamine: põhipalk+tulemuspalk (tükitöö alusel)

Tööpakkumise number
#199375