Kaubapaigutaja Lasnamäe Maksimarket (Coop Harju)
Tööpakkumise number #700714

Harju Tarbijate Ühistu
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kaubapaigutaja peamiseks tööülesandeks on
kaupade väljapanek müügisaali hommikuti.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • soovid töötada klienditeeninduse valdkonnas
  • oled koostöö- ja abivalmis, aus, sõbralik ja viisakas suhtleja
  • oled vähemalt 18 aastane
  • oled valmis füüsiliseks tööks
  • oled valmis töötama varahommikul
(05:00 – 08:00)

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • püsivat töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • stabiilset sissetulekut
  • väljaõpet kohapeal ning põnevaid täiendkoolitusi
  • omatöötaja soodustusi ostlemisel, võimalust kasutada Spordiseltsi hüvesid, lõbusaid ühisüritusi ja toetuseid
  • tööd graafiku alusel
  • tööd osalise tööajaga (0,5 koormus)

Tööpakkumise number
#700714

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021
Kaubapaigutaja Lasnamäe Maksimarket (Coop Harju) Kaubapaigutaja Lasnamäe Maksimarket (Coop Harju)

Vaata rohkem