Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534989

Kaubapaigutaja, laotööline,komplekteerija PÄRNUS!

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime PÄRNUS suveks töötajaid:
Sinu peamised tööülesanded:
- Kaupade toimetamine laost müügisaali;
- Kaupade komplekteerimine;
- Kauba vastuvõtmine ja ladustamine;
- Vajadusel kolleegide abistamine.

Ootused kandidaadile

- Kohusetundlik;
- Täpne ja kiire;
- Heas füüsilises vormis;
- Valmis töötama graafiku alusel.

Ettevõte pakub

- Kohapealset väljaõpet;
- Kaasaegseid töötingimusi;
- Tublimatele antakse võimalus pikendada töölepingut.

Tööpakkumise number
#534989

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
15. mai 2018

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist ning otsevärbamist ehituse, tööstuse ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ - 2015.aastal ka Tallinnas.

Vaata rohkem