Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57843

Kaubapaigutaja

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on kokkulepitud sortimendile tellimuste kogumine, koostamine ja edastamine klientide juurest.
Töö on piirkondlik ja määratud kokkulepitud kliendiportfelli suurusega.

Ootused kandidaadile

* kasuks tuleb vene keele oskus
* eelnev töötamise kogemus mobiilse müügimehena

Ettevõte pakub

  • Kindlat ja stabiilset töökohta
  • Vajalikke töövahendeid suurepärase tulemuse saavutamiseks.
  • Konkurentsivõimelist ja töötulemustest sõltuvat töötasu
  • Pidevat koolitust, arenemisvõimalust tugevas meeskonnas
  • Suurepärast eneseteostamise võimalust ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Tule tööle võitja meeskonda !

Tööpakkumise number
#57843