Värsked tööpakkumised

Kaubandusobjekti turvaspetsialist (Haapsalu)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 65467

Tööpakkumise number

65467

Töö kirjeldus

töö põhisisuks on korra ja sujuva klienditeeninduse tagamine kaubandusobjektil

Nõudmised kandidaadile

• vanus vähemalt 19 aastat
• vähemalt põhihariduse olemasolu
• ausus ja korrektsus
• hea suhtlemisoskus ja klienditeenindusvalmidus

Ettevõte pakub

• stabiilset töökohta ja karjäärivõimalusi
• treenimisvõimalusi
• täiendavat professionaalset väljaõpet
• paindlikku töögraafikut

Asukoht:
Haapsalu
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. mai 2006
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2006

Securitas Eesti AS on maailma suurima turvafirma esindus, mis tegutseb Eestis alates 1996.a. sügisest. Securitas Eesti AS tegevusaladeks on valveseadmete müük, hooldus ja paigaldamine ning mehitatud-, tehnilise- ja patrullvalve teenuse osutamine.
Lisaks Tallinnale oleme esindatud ja pakume oma klientidele kvaliteetset turvateenust Pärnus, Tartus, Sauel, Viljandis, Kuressaares, Haapsalus, Rakveres, Jõhvis, Narvas ja Sillamäel.
Meie põhiväärtusteks on ausus, valvsus ja abivalmidus ning oma töötajates hindame positiivset ellusuhtumist, teenindusvalmidust ja eeldusi sõbralikuks meeskonnatööks.
Securitas Eesti AS on Eesti Turvaettevõtete Liidu liige.