Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #240818

Kaubandusgrupi turvajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valveobjektide töö korraldamine ning suhtlemine kliendi esindajatega, pretensioonide lahendamine;
Tööaja arvestuse pidamine;
Eelarve järgimine;
Aruandluse koostamine ja esitamine kliendile ning juhtkonnale;
Objektipõhiste turvaanalüüside koostamine;
Töövestluste läbiviimine uute turvatöötajate kandidaatidega.

Ootused kandidaadile

Turvajuhi kvalifikatsioon või turvatöötaja kvalifikatsioon ja soov omandada koheselt turvajuhi kvalifikatsioon;
Soovitavalt eelnev juhtimisalane ja kaubandusturvalisuse valdkonna töökogemus;
Vähemalt kesk-/keskeriharidus;
Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb inglise keele oskus;
Koostöövalmidus;
Hea planeerimise- ja analüüsivõime;
Hea suhtlemisoskus;
Iseseisev töötamine;
Arvuti kasutamise oskus;
Pingetaluvus;
Valmisolek töölähetusteks;
B kategooria juhiluba.

Vaheldusrikast ja huvitavat tööd sõbralikus ja toetavas meeskonnas;
Tööd stabiilses, pidevalt arenevas turvaettevõttes;
Kaasaegset töökeskkonda;
Koolitus- ja enesetäiendamisvõimalusi.

Lisainfo

Ühendust võetakse ainult nõudmistele vastavate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#240818

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2011

Pristis AS on 1993.aastal loodud turvaettevõte, mis pakub valveteenust ning turva- ja nõrkvoolusüsteemide paigaldust ja hooldust. Lisaks tegeleb ettevõte turvasüsteemide üürimise ja turvalahenduste projekteerimisega. 2009. aasta augustis omandas Pristis täisosaluse Skorpioni Julgestusteenistuse AS-is, mille tulemusena sai Pristis suurimaks Eesti kapitalil põhinevaks turvaettevõtteks, tõustes Eesti turvateenuste turul 11% suuruse turuosaga teisele positsioonile. Pristisel on ligi 4000 äriklienti. Firma annab tööd 600 inimesele.

Vaata rohkem