Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37511

Kaubanduse IT spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaubandus IT spetsialisti peamisteks tööülesanneteks on:

  • hooldus- ja teeninduslepingutega võetud kohustuste täitmine
  • klientide IT alaste probleemide analüüsimine ja lahendamine
  • klientide vajaduste ja probleemide alase informatsiooni kogumine, süstematiseerimine ning edastamine tootejuhile

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldatakse:

  • loovat mõtlemist ja head analüüsivõimet
  • valmisolek pingeliseks ja lähetustega tööks
  • arvutite ja arvuti riistvara head tundmist
  • Windows operatsioonisüsteemide heal tasemel tundmine
  • B – kategooria juhiloa olemasolu
  • väga hea eesti keele oskus

Kasuks tuleb:
  • inglise ja vene keele oskus
  • varasem samalaadne töökogemus
  • isikliku transpordivahendi kasutamise võimalus
  • jaekaubanduse tööprotsesside tundmine

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • soodsaid tingimusi eneseharimiseks ja õppimiseks
  • oskustele ja töötulemustele vastavat palka
  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • võimalust väljendada oma teadmisi ja oskusi

Tööpakkumise number
#37511