Värsked tööpakkumised

Kaubanduse IT spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37511

Tööpakkumise number

37511

Töö kirjeldus

Kaubandus IT spetsialisti peamisteks tööülesanneteks on:
• hooldus- ja teeninduslepingutega võetud kohustuste täitmine
• klientide IT alaste probleemide analüüsimine ja lahendamine
• klientide vajaduste ja probleemide alase informatsiooni kogumine, süstematiseerimine ning edastamine tootejuhile

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldatakse:
• loovat mõtlemist ja head analüüsivõimet
• valmisolek pingeliseks ja lähetustega tööks
• arvutite ja arvuti riistvara head tundmist
• Windows operatsioonisüsteemide heal tasemel tundmine
• B – kategooria juhiloa olemasolu
• väga hea eesti keele oskus

Kasuks tuleb:
• inglise ja vene keele oskus
• varasem samalaadne töökogemus
• isikliku transpordivahendi kasutamise võimalus
• jaekaubanduse tööprotsesside tundmine

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• soodsaid tingimusi eneseharimiseks ja õppimiseks
• oskustele ja töötulemustele vastavat palka
• huvitavat ja mitmekesist tööd
• võimalust väljendada oma teadmisi ja oskusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
16. november 2004

AS Nixor AD on 1993. aastal asutatud, üks Eesti juhtivamaid jaekaubanduse infosüsteemidega tegelevaid firmasid.
Meie tänane eesmärk on pakkuda terviklikke infosüsteeme kõikidele kaubandus- ja teenindusettevõtetele – kauplustele ja kaubamajadele, pubidele ja restoranidele, laevadele ja hotellidele.
Meie klientide hulka kuulub enamik Eesti suuri kaubandusettevõtteid ja kaubanduskette.